Rabia Soytürk: Sefo benim yakın arkadaşım

Sefo ile Rabia Soytürk geçtiğimiz aylarda birlikte görüntülenmişti. Emirgan’daki bir mekanda birlikte yemek yiyen ikili, ardından araçları ile oradan ayrılmıştı.

“OLAY YOK”

Yolda gazetecilerin kendilerini takip ettiğini anlayan ikili, aracı ara sokaklara doğru sürerek kendilerini kaybettirmeye çalışmıştı. Ara sokağa giren ikiliden Rabia Soytürk panik olurken, Sefo “Olay yok” demekle yetinmişti.

SEFO’DAN RABİA SOYTÜRK PAYLAŞIMI

Sefo’nun Yeniköy’de bulunan pizzacıda yemek yerken Rabia Soytürk’le fotoğraf paylaşması da dikkat çektmişti.?

“ÇOK GÜZEL BİR AMACA HİZMET ETTİK”

Kanal D’de ekrana gelen ‘Veda Mektubu’ adlı dizide Aslı karakterini canlandıran Rabia Soytürk, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosunda depremzede kız çocuklarının eğitimi için konser veren Yalın’ın konserine geldi.

Soytürk, “Çok güzel bir konserdi. Çok güzel bir amaca hizmet ettik. Elimizden geleni yapmışızdır. Umarım kız çocuklarının eğitimi için harcanacak olan bu parada bir noktada katkımız olduysa çok mutlu oluruz. Hem keyifliydi hem de güzel bir amaca hizmet ettiğimiz için çok mutlu oldum. ‘Veda Mektubu’ çok yoğun gidiyor ama bir yandan da çok keyifli gidiyor güzel bir iş çıkardığımızı düşünüyorum hepimizin eline sağlık” dedi.

“HAYATIMDA KİMSE YOK”

Oyuncu, “Geçmişte Sefo ile görüntülenmiştiniz şu an hayatınızda biri va rmı?” sorusuna, “Sefo benim yakın arkadaşım. Çok seviyorum onu. Kendimi sevdiğim bir dönemdeyim, hayatımda kimse yok” yanıtını verdi. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir