Honor Band 7 resmen satışa sunuldu! İşte fiyatı

Honor, bu aybaşında Honor Band 7 NFC adlı yeni bir giyilebilir cihazını duyurdu. İsminden de anlaşılacağı gibi, NFC bağlantısını destekleyen Band 7 akıllı bileklik ailesinin başka bir modelidir. Bugün, Honor Band 7 NFC sürümü sonunda Çin pazarında satışa çıkıyor. Ürünün fiyatı 289 yuan (~42 $) olarak belirlenmiş olsa da, ilk satışta 239 yuanlık (yaklaşık 35 $) indirimli fiyatla sunulacak. Akıllı bilekliğin bu yeni modeli Çin’de üç renk seçeneğiyle sunuluyor: Gül Pembesi, Sedir Mavisi ve Sihirli Gece Siyahı.

Honor Band 7 NFC, 2,5D kavisli kenarlı 1,47 inçlik bir renkli dokunmatik AMOLED ekrana ve 282 PPI piksel yoğunluğuna sahip olacak. Uyumlu uygulama ile özelleştirilebilen çoklu saat yüzü desteği de yine cihazın özellikleri arasında.

Honor Band 7 resmen satışa sunuldu! İşte fiyatı

Sp02 kan oksijen seviyesi ölçümü, otomatik uyku izleme, kadın sağlığı takibi, 96 farklı spor modu takibi ve daha birçok sağlık ve fitness özelliklerine sahip olan Honor Band 7 NFC’nin özellikleri arasında Bluetooth ile uzaktan fotoğraf çekimi, müzik kontrolü, bildirim hatırlatıcısı ve telefonumu bul gibi özellikler de bulunuyor. Şirket, kullanıcılara eşlik eden uygulama ile stres seviyesi, SpO2 seviyesi ve genel sağlık puanı gibi tam sağlık verilerini görüntüleyebileceğini ekliyor.

Cihaz, şirketin tam şarjda iki hafta kullanım sözü verdiği 180mAh batarya ile çalışacak. Akıllı bileklik modelinin hızlı şarjı desteklediğini ancak kutudan sadece manyetik şarj cihazının çıktığını da hatırlatalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir