Geçmişten Geleceğe: Samsung Galaxy Watch6 Classic Astro Edition satışa sunuldu

Samsung Türkiye özel olarak sınırlı sayıda üretilen koleksiyonluk Galaxy Watch6 Classic Astro Edition modelini tanıttı. Türkiye’nin de içinde bulunduğu coğrafyanın; zaman, astronomi ve matematik alanlarının gelişmesine katkı sunan bilim ve inovasyon mirasını simgeleyen yeni akıllı saat Türkiye pazarında sınırlı sayıda üretilen ilk Galaxy Watch olma özelliği taşıyor.

Samsung Türkiye bugün yaptığı duyuruda özel olarak sınırlı sayıda üretilen ilk Galaxy Watch olma özelliği taşıyan Galaxy Watch6 Classic Astro Edition modelinin lansmanını yaptı. Astro edition, Türkiye’nin de içinde bulunduğu coğrafyanın; zaman, astronomi ve matematik alanlarının gelişmesine katkı sunan bilim ve inovasyon mirasını simgeliyor. Geçmiş ile gelecek arasında köprü kurmayı hedefleyen bu koleksiyon, bir yandan geçmişte bilime atılan temelleri onurlandırırken diğer yandan bugünün inovasyon yaratıcılarına ilham veriyor.

Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, modern tasarımı ve özel yazılım özellikleriyle astronominin temel ruhunu yansıtıyor ve kadranındaki pusula özelliği, antik astronomi ölçüm cihazına bir selam niteliği taşıyor. Buna ek olarak saat, ay ve güneş evreleriyle ilgili bilgiler de sunarak kullanıcıların güneş ve ay hareketlerini doğrudan bileklerinden takip etmesine imkan tanıyor. Güneş takibini gösteren kadran özelliğinin saate dahil edilmesi, güneşin usturlap ile yapılan astronomik gözlemlerindeki merkezi rolüne atıfta bulunurken, gün doğumundan gün batımına kadar güneşin günlük yolculuğunu yansıtıyor.

Usturlabın zaman, yön, güneş ve ay evrelerini gösterme yeteneklerini yansıtan saat kadranının tasarımı, zamansal doğruluğu modern estetikle harmanlıyor. Usturlaptan ilham alan dönen çerçeve tasarımının ileri teknolojilerle entegrasyonu, sınırlı sayıda üretilen saatin tarihi usturlaplardan aldığı ilhamı daha da güçlendiriyor.

Keşfetme cesaretini taşıyanlar için üretilen ve bölgenin kaşif ve gökbilimcilerinden ilham alan Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, bilim meraklılarına bir övgü niteliğinde. Sınırlı sayıda üretilen saatin modası geçmeyecek tasarımı, 47 mm’lik döner Siyah Astro çerçeveye sahip. Galaxy Watch6 Classic Astro Edition, 25 Ağustos 2023 tarihinden itibaren belirli MENA pazarlarında satışta olacak. Sınırlı sayıda üretilen bu saati almak isteyenler shop.samsung.com/tr/galaxy-watch6-classic-astro-edition-bluetooth-47mm/  adresini ve MediaMarkt online/mağaza kanallarını ziyaret edebilirler. Astro Edition koleksiyonunun ürünleri Astro’ya özel üretilen kutuyla birlikte kumaş kordon hediyesi ile geliyor. Galaxy Watch6 Classic Astro Edition alımına lansmana özel 1500TL ek takas desteği veriliyor. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 8999 TL’dir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x